Schedule for Extraordinary Ministers of Communion

  Saturday 4:30 pm   Sunday 8:00 am   Sunday 11:00 am
February 23-24 Sandra Laurie   Judy Bonamico   John Scott
  Becky Venettozzi   Mark Bonamico   Lea Ann Barnes
  Connie Wolfinger   Michelle Lawrie   Joanne Davis
  Jayne Palumbo   Chris Lemley   Alexis Scott
  Larry Palumbo   Michael Lemley   John Rogers
  David Morris   Alexa Rinschler   Joe Kolodziej
           
  Saturday 4:30 pm   Sunday 8:00 am   Sunday 11:00 am
 March 2-3  Donna Dolan   Debbie Cortese   Joyce Rabanal
  Ethel Shorr   Lachita Calloway   Shelley Ballard
  Bryan Payne   Patty Kimble   Paul Dupont
  Annetta Payne   Dolores Yoke   Ionia Stemple
  Cathy Tricase   Charles Roskovensky   Martin Carleton
  Kelley Davisson   Rose Roskovensky   Sister Maria
           
  Saturday 4:30 pm   Sunday 8:00 am   Sunday 11:00 am
March 9-10  Ian McAra   Richard Iaquinta   Connie Wolfinger
  Missy McAra   Barbara Ziecina   Alexa Rinschler
  Bill Audia   Judy Bonamico   Lea Ann Barnes
  Jayne Palumbo   Mark Bonamico   John Scott
  Larry Palumbo   Chris Lemley   Alexis Scott
  Joe Kolodziej   Michael Lemley   Sandra Laurie
           
  Saturday 4:30 pm   Sunday 8:00 am   Sunday 11:00 am
March 16-17  David Morris   Michelle Lawrie   John Rogers
  Becky Venettozzi   Joanne Davis   Sister Maria
  Cathy Tricase   Debbie Cortese   Bryan Payne
  Kelley Davisson   Charles Roskovensky   Annetta Payne
  Donna Dolan   Rose Roskovensky   Paul Dupont
  Ethel Shorr   Lachita Calloway   Dolores Yoke
           
  Saturday 4:30 pm   Sunday 8:00 am   Sunday 11:00 am
March 23-24  Alexa Rinschler   Patty Kimble   Ionia Stemple
  Bill Audia   Martin Carleton   Ian McAra
  Richard Iaquinta   Chris Lemley   Missy McAra
  Jayne Palumbo   Michael Lemley   Lea Ann Barnes
   Larry Palumbo   Judy Bonamico   Joyce Rabanal
  Sandra Laurie    Mark Bonamico   Shelley Ballard
           
   Saturday 4:30 pm    Sunday 8:00 am    Sunday 11:00 am
 March 30-31  Becky Venettozzi   Barbara Ziecina   John Scott
  Connie Wolfinger   Michelle Lawrie   Alexis Scott
  Sister Beritha   John Rogers   Joanne Davis
  David Morris   Bryan Payne   Paul Dupont
  Cathy Tricase   Annetta Payne   Sister Maria
  Kelley Davisson   Debbie Cortese   Joe Kolodziej
           
   Saturday 4:30 pm   Sunday 8:00 am   Sunday 11:00 am
April 6-7 Donna Dolan   Charles Roskovensky   Ionia Stemple
  Ethel Shorr   Rose Roskovensky   Dolores Yoke
  Sandra Laurie   Lachita Calloway   Joyce Rabanal
  Jayne Palumbo   Richard Iaquinta   Shelley Ballard
  Larry Palumbo   Alexa Rinschler   Ian McAra
  Martin Carleton   Patty Kimble   Missy McAra
           
  Saturday 4:30 pm   Sunday 8:00 am   Sunday 11:00 am
April 13-14 (Palm Sunday) Kelley Davisson   Chris Lemley   Connie Wolfinger
  Bill Audia   Michael Lemley   John Scott
  David Morris   Judy Bonamico   Alexis Scott
  Cathy Tricase   Mark Bonamico   Joe Kolodziej
  Sister Beritha   Barbara Ziecina   Lea Ann Barnes
  John Rogers   Michelle Lawrie   Paul Dupont
           
  Saturday 8:00 pm (Easter Vigil)   Sunday 8:00 am   Sunday 11:00 am
April 20-21 (Easter) Larry Palumbo   Debbie Cortese   Bryan Payne
  Jayne Palumbo   Joanne Davis    Annetta Payne
  Sandra Laurie   Lachita Calloway   Sister Maria
  Donna Dolan   Patty Kimble   Ionia Stemple
  Alexa Rinschler   Charles Roskovensky   Ian McAra
  Becky Vennettozzi   Rose Roskovensky   Missy McAra
           
   Saturday 4:30 pm   Sunday 8:00 am   Sunday 11:00 am
 April 27-28  Cathy Tricase   Judy Bonamico   John Rogers
  Ethel Shorr   Mark Bonamico   Joyce Rabanal
  Richard Iaquinta   Michelle Lawrie   Dolores Yoke
  Joe Kolodziej   Martin Carleton   Paul Dupont
  David Morris   Chris Lemley   Shelley Ballard
  Sister Beritha   Michael Lemley   Lea Ann Barnes