Altar Server Schedule

 

  Saturday 4:30 PM Sunday 8:00 AM Sunday 11:00 AM  
March 24-25 C Palmer P Rinschler M McAra  
Palm Sunday N Palmer A Rinschler M McAra  
  N Palmer A Tyson L McAra   
         
Easter Sunday        
Servers will be contacted        
         
  Saturday 4:30 PM Sunday 8:00 AM Sunday 11:00 AM  
April 7-8 R Lanza H Gillespie L Halterman  
  M Korn C Gillespie E Halterman  
  M Korn K Booth J Kolodziej  
         
  Saturday 4:30 PM Saturday 8:00 AM Saturday 11:00 AM  
April 14-15 P Rinschler E Fitch L Milinovich  
  A rinschler E Fitch B Milinovich  
  A Rogers M Fittro J Johnson  
         
  Saturday 4:30 PM Saturday 8:00 AM Saturday 11:00 AM  
April 21-22 S Fazzini M Korn M Griffith  
  J Fazzini M Korn E Griffith  
  J Cullen J Hadjis M Palmer  
         
  Saturday 4:30 PM Saturday 8:00 AM Saturday 11:00 AM  
April 28-29 H Lewis  A Tyson M McAra  
  X Lopez C Tyson M McAra  
  M Oliverio R Audia L McAra  
         
  8:00 AM NOON 7:00 PM  
 May 5-6 K Booth H Gillespie A McKeen  
  J Hadjis C Gillespie E McKeen  
  J Johnson J Kolodziej M Fittro  
         
  8:00 AM NOON 7:00 PM  
May 10 N Palmer MC Palmer H Lewis  
The Ascension of Our Lord N Palmer M Palmer X Lopez  
  J Kolodziej R Lanza J Hadjis  
         
  Saturday 4:30 PM Sunday 8:00 AM Sunday 11:00 AM  
May 12-13 M McAra L Milinovich P Rinschler  
  M McAra B Milinovich A Rinschler  
  L McAra J Johnson M Oliverio  
         
  Sunday 4:30 PM Sunday 8:00 AM Sunday 11:00 AM  
May 19-20 R Audia S Fazzini M Korn  
  A Rogers J Fazzini M Korn  
  J Cullen MC Palmer H Lewis  
         
  Saturday 4:30 PM Sunday 8:00 AM Sunday 11:00 AM  
May 26-27 A Tyson L Halterman N Palmer  
  C Tyson E Halterman N Palmer  
  K Booth M Oliverio MC Palmer  
         
   Saturday 4:30 PM Sunday 8:00 AM Sunday 11:00 AM  
June 2-3 E McKeen  M Korn M Griffith  
  A McKeen M Korn E Griffith  
  H Lewis R Lanza J Kolodziej  
         
  Saturday 4:30 PM Sunday 8:00 AM Sunday 11:00 AM  
June 9-10 X Lopez E Fitch L Halterman  
  L Milinovich E Fitch E Halterman  
  B Milinovich A Rogers K Booth  
         
  Saturday 4:30 PM Sunday 8:00 AM Sunday 11:00 AM  
June 16-17 M Oliverio M McAra R Audia  
  P Rinschler M McAra E McKeen  
  A Rinschler L McAra A McKeen  
         
  Saturday 4:30 PM Sunday 8:00 AM Sunday 11:00 AM  
June 23-24 K Booth E Fitch S Fazzini  
  A Rogers E Fitch J Fazzini  
  J Cullen M Fittro R Lanza  
         
  Saturday 4:30 PM Sunday 8:00 AM Sunday 11:00 AM  
June 30-July 1 M Korn H Gillespie N Palmer  
  M Korn C Gillespie MC Palmer  
  J Johnson J Hadjis M Palmer  
         
  Saturday 4:30 PM Sunday 8:00 AM Sunday 11:00 AM  
July 7-8 A Rogers X Lopez L Halterman  
  R Audia E McKeen E Halterman  
  H Lewis A McKeen J Cullen  
         
  Saturday 4:30 PM Sunday 8:00 AM Sunday 11:00 AM  
July 14-15 M McAra P Rinschler M Korn  
  M McAra A Rinschler M Korn  
  L McAra A Rogers H Lewis  
         
  Saturday 4:30 PM Sunday 8:00 AM Sunday 11:00 AM  
July 21-22 A Tyson M Griffith R Audia  
  C Tyson E Griffith L Milinovich  
  J Johnson J Hadjis B Milinovich  
         
  Saturday 4:30 PM Sunday 8:00 AM Sunday 11:00 AM  
July 28-29 H Gillespie E Fitch A Tyson  
  C Gillespie E Fitch C Tyson  
  M Fittro A Morrison M Oliverio